^Назад до Верху

Міністерство освіти і науки України
Київський національний торговельно-економічний університет (КНТЕУ)
Центр психологічного забезпечення професійної діяльності
Кафедра психології

Інститут психології ім. Г.С. Костюка НАПН України
Українська асоціація організаційних психологів та психологів праці

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

X Міжнародна науково-практична конференція з організаційної та економічної психології «Організаційна та економічна психологія в Україні: актуальні проблеми та перспективи розвитку»

  Вельмишановні Керівники та персонал організацій; організаційні та практичні психологи, викладачі вищої школи та післядипломної освіти, науковці, аспіранти та студенти!
Запрошуємо Вас взяти участь у X Міжнародній науково-практичній конференції з організаційної та економічної психології «Організаційна та економічна психологія в Україні: актуальні проблеми та перспективи розвитку» яка проводиться на базі Київського національного торговельно-економічного університету.

Мета Міжнародної науково-практичної конференції полягає в інтегруванні новітніх психологічних технологій організаційної психології в навчальну та практичну діяльність.

Підвищення ефективності діяльності сучасних організацій в залежності від адекватного типу організаційної культури (її відповідності соціальній сфері, змісту та напрямкам діяльності організації, потребам персоналу тощо).
Протягом конференції будуть проаналізовані проблеми, які стосуються сутності організаційної культури, її видів, психологічних детермінант розвитку організаційної культур, специфіки розвитку організаційної культури в різних соціальних сферах та ін.

НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

Актуальні проблеми організаційної та економічної психології.
Проблеми профорієнтаційної роботи та професійного відбору майбутніх фахівців.
Психологічно-педагогічні аспекти кар’єрного розвитку майбутнього фахівця.

Конференція відбудеться 24-25 квітня 2014 р.


УМОВИ ДЛЯ УЧАСТІ В КОНФЕРЕНЦІЇ

Анкету кожного учасника з визначеним тематичним напрямом роботи конференції повинні бути надіслані не пізніше 25 березня 2014 року в центр психологічного забезпечення професійної діяльності КНТЕУ, на паперовому або електронному носіях. Телефони: (044)-531-49-63; е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

За додатковою інформацією звертатися до оргкомітету конференції:
Ржевський Геннадій Миколайович – тел. 067-903-84-98