^Назад до Верху

Колектив Центру психологічного забезпечення професійної діяльності кафедри психології КНТЕУ на чолі з Ржевським Г.М. канд. психол. наук, доцент, доцент кафедри психології, прийняв участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Практична психологія освіти ХХІ століття: проблеми та перспективи», яка відбулася на базі Уманського Державного педагогічного університету імені Павла Тичини 20-21 травня 2014 року. у м. Умань, Черкаської області.

Програма конференції була досить цікавою та насиченою. Працювало п’ять секцій:
1. Місце та роль психолога в сучасному освітньому просторі.
2. Сучасні проблеми психології навчання та виховання.
3. Актуальні проблеми психології особистості та індивідуальності.
4. Психологічні засади індивідуально-психологічного розвитку майбутніх практичних психологів.
5. Психологічні проблеми експертизи і проектування освітнього середовища.

Паралельно відбувалися і майстер-класи. Всього за два дні учасники мали змогу відвідати по три майстер класи на вибір із 11 представлених тематик. Наприклад, Сингаївська Ірина на своєму занятті «Використання методу коучингу в роботі практичного психолога» поділилася секретами використання методу коучингу в роботі практичного психолога.

Приємною несподіванкою стали еко-тренінги, які проводилися безпосередньо у Національному дендропарку «Софіївка». Заняття Підгорної Ольги «Дотик до душі» досить гармонійно відбувалося посеред яскравої природи парку. І методика роботи – медитативна практика допомогла краще відчути свій внутрішній світ. Еко-тренінг Вікторії Боднар «Вчимося конструктивно вирішувати конфліктні ситуації» допоміг усвідомити учасникам, що краще навчитися розв’язувати конструктивно конфлікти, а ніж уникати, тому що тоді конфлікт перетворюється на внутрішній.

Також була змога в учасників познайомитися краще з собою на таких майстер-класах як «На шляху до себе» Клименко Юлії та «Пізнай себе краще» Ільченко Ірини. Вчилися не боятися і усвідомлювати свої страхи на занятті Антонюк Аліни «Страхи геть!», а майстер-клас Шулдик Галини «Психодрама як засіб розв’язання особистих проблем» чудово розкрив метод роботи, дав змогу усвідомити учасникам важливість рольової взаємодії у побудові стосунків з собою та оточенням.

Конференція завершилась. В учасників залишилися фотографії та приємні спогади, з’явилися нові знання та навички. Сподіваємося, що конференція стане щорічною.