^Назад до Верху

1 березня 2016 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбувся День гостинності для учнів 10 - 11 класів спеціалізованої школи № 61 з поглибленим вивченням інформаційних технологій в м. Києві.
Захід розпочався виступом відповідального секретаря приймальної комісії Глушкова Тетяна Геннадіївна. Її гармонічно продовжили директор Центру педагогічних і психологічних досліджень Ржевський Генадій Миколайович, завідувач кафедри програмної інженерії та інформаційних систем Криворучко Олена Володимирівна та завідувач кафедри психології Корольчук Микола Степанович.


Присутні отримали вичерпну інформацію про особливості вступної кампанії 2016 року; перелік спеціальностей, підготовка за якими здійснюється в КНТЕУ; перелік конкурсних предметів у сертифікаті ЗНО; документи необхідні для вступу; умови проживання та особливості навчального процесу, культурне дозвілля студентів тощо.
Особливе зацікавлення у відвідувачів викликала екскурсія по університету, його аудиторіях, лабораторіях, бібліотеці, спортивних залах, гуртожитках, їдальнях. Завідувачі кафедр та викладачі особисто зустріли екскурсійну групу і ознайомили з роботою кафедр.