^Вгору

15 листопада 2017 року в аудиторії А-413 відбувся Семінар-лекція «Поговоримо про злість» від Центру педагогічних та психологічних досліджень КНТЕУ. Семінар провела практичний психолог центру Якименко Наталя.
Актуальність даної теми важко переоцінити, тому що рівень усвідомлення людиною своїх почуттів, а головне – злості, впливає на стан як емоційного так і фізичного здоров’я,  а також впливає на якість життя людини в цілому.
На майстер-класі відбулося знайомство з видами злості. Були розглянуті механізми – як саме цей вплив відбувається. Говорили про незгоду, роздратування, обурення, а також злість, гнів і лють. Розглянули теорію про те, що злість буває первинною і вторинною. «Первинною» є злість, що виникає, коли ваші межі порушують. А «вторинна» злість – ґрунтується на якихось інших почуттях. Наприклад, на сумі та страху.
Поговорили про те, що відбувається, коли накопичувати злість, і як від цього страждаєте ви і оточуючі. А також про здорову агресію і чим вона нам корисна.
Шукали способи і можливості здорового вираження злості. Виявляється, вони існують і доступні кожному. Кожен учасник майстер-класу зміг знайти свої прийнятні способи вираження злості.
Ведуча Наталя, на завершення семінару, констатувала: «Я впевнена, що «легалізація» злості, просте визнання того що вона існує, не робить вас поганими, коли її відчуваєте. Це дозволяє знайти нові форми її вираження і покращити самопочуття та стосунки з близькими».